Kontakt os

KUNDESERVICE (IKKE FYSISK BUTIK)

HC Andersens Boulevard 51, 2. th
1553 København V
+ 45 52 39 10 01
kontakt@enamel.dk
www.enamelcopenhagen.dk

 

WEBSHOP 


Skulle du have spørgsmål vedrørende varer købt på enamelcopenhagen.dk,
forsendelse eller returnering kontakt venligst:

ENAMEL Copenhagen
+ 45 52 39 10 01 (alle hverdage mellem 8.30 -15.30)
kontakt@enamel.dk

*Ved retur af varer købt på enamelcopenhagen.dk, læs venligst her.

 

ENAMEL COPENHAGEN STUDIO (FYSISK BUTIK) 

 

Gammel Kongevej 105
1850 Frederiksberg C
+45 35121001
studio@enamel.dk

Åbningstider for butik:

Mandag-torsdag: 10.30 - 17.30

Fredag: 10.30 - 18.00

Lørdag: 10.00 - 15.00

Søndag: Lukket


_________________________


B2B SALG


Er du forhandler/ønsker at blive forhandler?
Kontakt venligst nedenstående agent i dit område:


SALES MANAGER SCANDINAVIA

Gitte Justesen Bay
+45 53 36 70 99
gitte@enamel.dk

SALES MANAGER EXPORT


Maria Tømmerup
+ 45 29 84 34 10
maria@enamel.dk

 

_________________________

AGENTER



DANMARK (Sjælland)
Ulla Brinch Albertsen
53 53 62 92
ulla@enamel.dk

 

DANMARK (Fyn/Jylland)
Trine Krintel
20 80 54 54
trine@enamel.dk


NORGE

Anita Krstic Søberg
A.S.K Agency
+ 47 47 80 71 83
anita@ask-agency.com
ask-agency.no


SVERIGE
Cornelia Honti
The Brands Agency
+46 (0) 73 948 58 12
cornelia.h@thebrands.se
thebrands.se
 


HOLLAND
Mirjam Stehmann
Bodewes Fashion
+ 31 35 2400207
mirjam@bodewes.nl

BELGIEN
Anne Martens
Mermin Agency
+ 32 (0) 48 955 25 50
wanya@telenet.be


TYSKLAND
Hannah Meyer
The Other Agency
+49 176 8435 2638
hannah@theotheragency.de

 

UK COUNTRY MANAGER
Darrell Granton

+44 7342 990934
darrell@enamel.dk

_________________________


PR & MARKETING 

Har du henvendelser vedrørende PR & marketing,
kontakt venligst:


Louise Settrup
+ 45 31 76 72 22
pr@enamel.dk


_________________________

 

ACCOUNT COORDINATOR

Har du spørgsmål vedrørende betalinger eller lign.,
bedes du venligst kontakte:


Charlotte Arcal
+45 53 53 74 16
accounting@enamel.dk

Kontaktformular