Kontakt os

KUNDESERVICE (IKKE FYSISK BUTIK)

Dronning Olgas Vej 15A, 1 sal
2000 Frederiksberg
+ 45 52 39 10 01
kontakt@enamel.dk
www.enamel.dk


WEBSHOP 


Skulle du have spørgsmål vedrørende varer købt på Enamel.dk,
forsendelse eller returnering kontakt venligst:

Enamel Copenhagen
+ 45 52 39 10 01 (alle hverdage mellem 09.00-15.00)
kontakt@enamel.dk

*Ved retur af varer købt på Enamel.dk, læs venligst her.

 

ENAMEL COPENHAGEN STUDIO (FYSISK BUTIK) 

 

Gammel Kongevej 105
1850 Frederiksberg C
+ 35121001
studio@enamel.dk


_________________________


B2B SALG


Er du forhandler/ønsker at blive forhandler?
Kontakt venligst nedenstående agent i dit område:


INTERNATIONAL SALES MANAGER


Bettina Løvgreen
+ 45 29 84 34 10
bettina@enamel.dk

_________________________

AGENTER



DANMARK (ZEALAND)
Eva Bager
Bager Agenturer
+ 45 61 30 92 77
eva@bager-agenturer.dk

 

DANMARK (FYN/JUTLAND)
Mette Klougart
Danish Agency
+ 45 28 76 53 83
mette@danishagency.com


NORWAY

Anita Krstic Søberg
A.S.K Agency
+ 47 47 80 71 83
anita@ask-agency.com
ask-agency.no


SWEDEN
Natali Bobowicz
The Brands Agency
+46 (0) 735 51 44 31
natali@thebrands.se
thebrands.se
 


NETHERLAND
Mirjam Stehmann
Bodewes Fashion
+ 31 35 2400207
mirjam@bodewes.nl

BELGIUM
Anne Martens
Mermin Agency
+ 32 (0) 48 955 25 50
wanya@telenet.be


GERMANY
Alexander Dobrovolny
Label-Agent Distribution
+ 49 30 340 609 420
Lara Vogelsang: lara@label-agent.de

 

UK
Chessie Schwitzer
TheYearOf
+ 44 7713 007070
chessie@theyearof.co.uk

_________________________


PR & MARKETING 

Har du henvendelser vedrørende PR & marketing,
kontakt venligst:


Majbrit linnebjerg
+ 45 26 22 12 24
majbrit@enamel.dk


_________________________

 

ACCOUNT COORDINATOR

Har du spørgsmål vedrørende betalinger eller lign.,
bedes du venligst kontakte:


Charlotte Arcal
+ 53 53 74 16
accounting@enamel.dk

Du skal acceptere vores handelsbetingelser for at gå til kassen.

Danish